• |
ide | kryesore

Rebel Wilson flet për herë të parë për rrëmbimin e saj

-Instant, F1, Paparazzi

Rebel Wilson së fundmi ka zbuluar se është rrëmbyer nga një grup personash në Afrikë.


Gjatë një interviste televizive, aktorja australiane rrëfeu momentin kur ndjeu më shumë frikë në jetën e saj.“Ne ishim në një kamion bagëtish dhe disa burra me armë erdhën me një kamion tjetër. Ata u afruan pranë nesh me armët e mëdha dhe thanë:“Duhet të zbrisni nga kamioni”, tregoi aktorja 40-vjeçare duke shtuar se u lanë të lira të nesërmen. “Ata erdhën dhe thanë: Kamioni juaj është gati. Mund të shkoni.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu