• |
ide | kryesore

Helen Mirren ,pjesë e ‘Fast and Furious 9’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi Vin Diesel përmes një deklarate për  Entertainment Weekly konfirmoi pjesëmarrjen e Helen Mirren në Fast&Furious 9.


Diesel tregoi se Helen është e entuziasmuar dhe më në fund do të realizojë dëshirën e saj, të ngasë një makinë.Mirren u shfaq për herë të parë në The Fate of the Furious në vitin 2017. Ajo luan rolin e Magdalene “Queenie” Shaw, nënën e Deckard Shaw të Jason Statham, Owen Shaw të Luke Evans dhe Hattie Shaw të Vanessa Kirby. Filmi ‘Fast&Furious 9’ do jetë në kinema më 28 maj.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu