• |
ide | kryesore

Sulmohet dhe plagoset me thikë vëllai biznesmen i gjyqtares Natasha Mulaj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vëllai i gjyqtares Natasha Mulaj, Admir Mulaj, është plagosur me thikë rreth një javë më parë në Farkë.


Mulaj kishte dalë në Farkë pranë liqenit për të parë një pronë të tijën, por është përballur me dy persona të cilët kanë ushtruar dhunë fizike ndaj vëllait të gjyqtares ndërsa më pas, njeri prej tyre e ka qëlluar me thikë.


Ai është dërguar në spital, ku më pas është marrë në pyetje nga komisariati numër 1, shkruan Top Channel. Ai ka refuzuar të bashkëpunojë me policinë, duke thënë se nuk i njihte personat me të cilët ishte konfliktuar fizikisht.

Vijon… 

Në foto, Kryetarja e Kolegjit të Posacëm të Apelimit Natasha Mulaj: 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu