• |
ide | kryesore

8 orë para ekzekutimit, shihni çfarë kishte postuar në rrjetet sociale Albert Krasniqi (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbulohen detaje të reja nga vrasja që tronditi Prishtinën pasditën e sotme. “Miss Kosova” 2006 Besa Gashi, ishte gruaja e Albert Krasniqit, i cili u vra sonte nga babai i tij, Skënder Krasniqi.


Gashi kishte me Krasniqin edhe një vajzë të moshës 9-vjeçare. Në fakt vetëm katër ditë më parë mediat kosovare raportonin se çifti ishin ndarë.


Para 7 orësh i ndjeri e kishte postuar një fotografi të vajzës së tij, e cila shfaqej e ulur në zyrën e tij, ndërsa mbi foto shkruante: Dashuria e babit.

Krasniqi ishte shpallur në kërkim nga Policia e Kosovës pasi nën dyshimet për dhunë në familje.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte, mëson indeksonline.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu