• |
ide | kryesore

Kamera e fshehtë/ Si lulëzon prostitucioni me të mitura në mes të Tiranës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku prostitucioni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur. Madje me zë dhe me figurë u transmetuan pamjet nga qendra e Tiranës, prapa Muzeut Historik, ku punonjëset e seksit ofronin marrëdhënie edhe në natyrë.


Por në një prej kamerave të fshehta në Stacionin e Trenit, një punonjëse seksi përveç se shet trupin e saj, nuk mjaftohet dhe ofron edhe vajzën e saj të mitur, vetëm 16 vjeçe dhe shoqen e saj. Ajo e ofron fëmijën për marrëdhënie seksuale për një shumë prej 5 mijë lekësh ndërsa siguron “klientin” që ajo dhe shoqja e saj janë të virgjëra.


Qytetari: Tani, ku e ke atë, ku jemi?

Prostituta: Poshtë fare do shkojmë.

Qytetari: Poshtë fare?

Prostituta: Poshtë atje!

Pronarja e hotelit: Një sekondë djali 5 dhoma!

Qytetari: Më gjen dot një gocë të vogël 15-16 vjeçare?

Prostituta: Po ato janë të pa nis, o ti…

Qytetari: Hë!

Prostituta: Pa nis e pa nis.

Qytetari: Si? S’janë q… asnjëherë?

Prostituta: Jo!

Qytetari: E sa lekë do ajo?

Prostituta: Po 50-të ta merr ty ajo, o pa nis, pa shpu.

Qytetari: Eh pra e marr vesh e virgjër, si i thoni ju.

Prostituta: Po e virgjër.

Qytetari: Shumë mirë edhe sa lekë do ajo tani?

Prostituta: Ajo në vit të dytë, t’i them njëherë!

Qytetari: Pse e ke njeriun tënd ti atë?

Prostituta: Po e kam aty në lagje bashkë me gocën time.

Qytetari: Hë, hë…

Prostituta: Po është në shkollë, puno, o pa nis.

Qytetari: Po shumë mirë ma sill atë edhe më sjell dot dy copë si fillim?

Prostituta: Vetëm një të bij unë, se një kam muhabet, tjetra s’pranon kam gocën teme unë në vit të dytë e kam 16-të.

Qytetari: 16-të vjeçe? Po atë më sill mua!

Prostituta: Në Gusht i ka mbush.

Qytetari: Do të jap 100 mijë lekë unë ty, vetëm ma sill atë!

Prostituta: Oh Zot gocat kam unë. Pse s’ndejte akoma?

Qytetari: Hë, se dua të shof unë, ah bravo.

Prostituta: Sa i mirë je, e di, që jam plakë, po jam e mirë.

Qytetari: Ja të shohim do na kënaqësh, apo jo?

Prostituta: Ça është sot? Është në shkollë ajo. Ça është sot?

Qytetari: Sot është e shtunë.

Prostituta: Uh është pushim sot, sot edhe nesër.

Qytetari: Ma sjell dot sot? Sot s’ma sjell dot ti. Nesër ma sjell dot?

Prostituta: Nesër të shohim!


4 Comments

 1. E keni seriozisht ju apo po tallni bythen me lexuesit.
  Kto gjera i dine te gjithe ato qe jetojne ne Tirane, mjafton te kalosh nga ora 23 nga qendra per te ish Stacioni i Trenit.
  SI kjo, si ai rasti i Tires mua po me duken shashka per te larguar vemendjen e opinjonit publik nga problemet e verteta qe ka aktualish Shqiperia.

 2. Nena te shesi femijen e saj 16-vjec per seks … I frikshem pislleku dhe ndyresia tek ne. Eshte kthyer tashme ne normalitet dhe njerzve nuk i ben pershtypje, secili ecen ne pune te vet.

  Kur nje popull eshte indiferent per qelbin ne trupin e tij, ai popull eshte i destinuar te zhduket. Nese shpeton, ajo ndodh vetem me nje nderhyrje vigane dhe shume te dhimbshme, tamam si nje doktor qe pret me thike copa te medha kancerogjene nga trupi i semure.

  Eshte nje shprehje qe thote : “Pse i thoni drurit merhaba?!”. Po nganjehere me te vertete nuk ka mundesi tjeter.

 3. Elementi i tretë është frika e vetë Partisë Demokratike për të vendosur sipas drejtësisë. Nëse PD, për shembull, përjashton kandidimin e kryetarit Berisha, atëherë kryetari pasardhës Basha, bie. Nëse ndodh e kundërta, atëherë PD pëson goditje të thellë.

  Jemi prapë në kushtet kur demokracia po ha vetveten.O miri kjo ndodh vetem ne shqiperi,as nje shtet ne bote nuk e lejon prostitucionin atje nuk ka asnje histori prostitutash,ti perhere te pare e ndigjove nga stopi

  1. Ketu nuk eshte ceshtje partie fare, por ceshtje karakteri e nje pjese te popullsise! Gjithashtu keto gjera nuk eshte se po i degjoj per here te pare ne vendin tone, jam disi ne moshe tani dhe mua mos me kujto per ndonje naiv. Dikur ne pallatin tim te vjeter te femijerise beheshin orgji ne kohen e diktatures. Gjerat e kane nje vazhdimesi, por thjesht ky rast mu duk i neveritshem, por jo i ri.

   Edhe ne shtetet e tjera te tilla gjera ndodhin, mos i ben ato me te mira se ne ?!! Njesoj si ne jane ne ate drejtim, te gjithe ne te semes do shkojne. Por gjeja qe doja te theksoja ketu eshte indiferenca e njerzve, kur te pakten ata duhet te ngrihen te revoltuar ne rruge per ta denuar dhe distancuar akte te tilla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.