• |
ide | kryesore

Dolly Parton vaksinohet kundër Covid-19 (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Dolly Parton ka marrë së fundmi vaksinën kundër Covid-19.


Lajmi u bë i ditur nga vetë Dolly  e cila përmes rrjetit të saj social, Instagram, publikoi një video ku tregohej i gjithë procesi teksa këngëtarja këndonte dhe inkurajonte të gjithë ndjekësit që të vaksionoheshin. “Dolly pranon dozën e ilaçit të saj, shkruhej në postim. Muajin e kaluar  këngëtarja  deklaroi se do të pres t’i vijë rradha për të marrë vaksinën , pasi nuk dëshiron që njerëzit të mendojnë se po trajtohet në mënyrë të veçantë, vetëm se është e famshme dhe ka dhuruar 1 milion dollarë për krijimin e kësaj vaksine.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu