• |
ide | kryesore

Zbulohen disa nga emrat e rinj që do t’i bashkohen listave të PD-së në zgjedhje

-Instant, Lajme, Të fundit

Përveç drejtuesve të qarqeve dhe një pjese të drejtuesve të Partisë Demokratike që janë konfirmuar, burime për Lapsi.al nga PD kanë bërë të ditur se ndër emrat e rinj që do t’i bashkohen kësaj partie në zgjedhje do të jenë edhe ato të shkrimtares dhe botueses Flutura Açka, e të pedagogut e analistit Agron Gjekmarkaj.


Këtyre emrave që priten të marrin konfirmimin sot në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike, do t’u shtohen edhe emra të tjerë të konsideruar si prurje të reja në PD.


9 Comments

  1. Edhe Agroni?! Sh mire ja shleu Basha. Ngeli tu be si qen neper studio. Ham ham ham.
    Po Agroni deklaroi qe nuk do pranoj te behet deputet. Apo si cdo gje, qe ne kete vend harrohet per 3 dite.

  2. Gjenmarkaj qe ne konflikt te hapur interesi, I thoshte Josefines the Patozit, po shkateroni te djathten…..
    Po kshu edhe heroi i madh i teatrit Budina.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu