• |
ide | kryesore

Ulen temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Paraditja mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare, ku më të shpeshta do jenë në rajonin veriore duke sjellë herë pas here reshje shiu e dëbore. Por pas mesditës vranësirat pësojnë zhvillim duke sjellë shira edhe në zonat qendrore. Gjatë natës reshjet përfshijnë thuajse gjithë territorin.


Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 14°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu