• |
ide | kryesore

(VIDEO) Ndryshimi i fjalorit të Veliajt ndaj Ilir Metës kur zgjidhej kryebashkiak dhe sot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
meta_veliaj1480431834.jpg

Erion Veliaj do të fliste shumë ndryshe nga ç’flet sot për Ilir Metën dhe LSI-në, me votat e të cilit u zgjodh kryetar i Bashkisë së Tiranës.


Ndërsa pas sherrit tek zyrat e FRD-së Ilir Meta u cilësua një “i çoroditur mendërisht”“sulmon me grushta këdo që mendon ndryshe” dhe me “një sjellje për të ardhur keq” nga Erion Veliaj, shihni ndryshimin në fjalorin e këtij të fundit në fushatën e zgjedhjeve të 2015. ©Lapsi.al 


Lexo më tej: (VIDEO) Gjithçka ndodhi nga përplasja e Metës me policët bashkiakë 

2 Comments

 1. Me vjen per te vjelle kur i shoh , me dhembin veshet kur i degjoj
  Jane po te njejtat kurva qe alternohen edhe tani .
  E gjithe politika eshte e frikshme dhe shkatrrimtarja e ketij vendi .
  Asnje nuk do te shkeputet nga krimi dhe hajnia .
  te gjithe duan te na sundojne dhe jo te drejtojne vendin .
  Nese i besoni ketyre vemje do te thote se jeni vete te tille .
  Pafytyrsia e tyre tregon injorancen dhe servilizmin tone
  Keta duhen zhdukur te gjithe por sidomos sekti antishqiptar e antinjerezor i mavinjeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu