• |
ide | kryesore

Shpërthen në flakë mjeti Range Rover i modeles Françeska Jaçe në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë tip “Range Rover” ka shpërthyer në flakë në lagjen “Pavarësia”, në Vlorë. Policia raporton se makina ishte në pronësi të modeles, Françeska Jaçe. Paraprakisht dyshohet se zjarri ishte i qëllimshëm. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Informacion paraprak


Më datë 29.03.2021, rreth orës 21:04, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Range Rover”, në pronësi të shtetases F. J., banuese në Vlorë.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu