• |
ide | kryesore

Video/ Champions, super aksion i Liverpool: Salah ndëshkon Real Madrid

-Instant, Sport, Video

Liverpool ndryshon sjellje në pjesën e dytë, ndoshta me direktivat e Jurgen Klopp në dhomat e zhveshjes dhe efektet nuk vonojnë. Reds shënojnë një gol shumë të rëndësishëm në minutën e 51, duke u rikthyer në lojë. Një aksion fantastik i nisur nga portieri dhe finalizuar nga Salah, që në mungesë të Sergio Ramos merr hak ndaj Blancos për atë dëmtim të pësuar në finalen e dy viteve më parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu