• |
ide | kryesore

VIDEO LIVE/ Plagosja në zyrën e PD, Basha mbërrin në Kavajë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i PD-së Lulzim Basha mbërriti urgjentisht në Kavajë pasi një person u plagos me armë në një nga zyrat elektorale të këtij qyteti.


Ngjarja ndodhi rreth orës 19:00, në lagjen nr.4 ku Ndriçim Jonuzi ka hyrë në ambientet e brendshme të zyrës së PD dhe ka plagosur me pistoletë në këmbë 27-vjeçarin Bledar Okshtuni.


I plagosuri ndodhet në spitalin e Durrësit, nën kujdesin e mjekëve. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. Ca thu mor car. Jeni budallepsur komplet, te denoni dhe e gjeni direkt se kush e ka fajin. Akoma pa mare vesh se si ka qen muhabeti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu