• |
ide | kryesore

Dua Lipa uron Gigi Hadid për ditëlindje(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Gigi Hadid ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e saj të 26-të.


Shumë miq dhe kolegë e kanë uruar modelen,ndër to edhe  këngëtarja Dua Lipa e cila prej kohësh është në një lidhje me vëllain e Gigi-t, Anwar Hadid. Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Dua ka publikuar një foto të tyre.“Dita kombëtare e Gigi Hadid! Gëzuar ditëlindjen gjëja më e ëmbël!”, ka shkruar Dua në postimin e saj.Menjëherë pas publikimit, Hadid i ka kthyer përgjigje duke e quajtur ‘motër’.Faleminderit motër të dua!”ka shkruar ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu