• |
ide | kryesore

Komiteti i ekspertëve zbulon masat e reja, sezoni i provimeve do të kryhet në auditore

-Instant, Lajme, Të fundit

Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi këtë të mërkurë që të lejohet hapja e auditorëve të universiteteve vetëm për procesin e konsultimeve dhe sezonin e provimeve.


Po ashtu është vendosur që të hiqet masa e karantinës 14-ditore me Greqinë dhe Maqedoninë e Veriut.


Ndërkohë ministrja Manastirliu tha se do të vijojnë të  mbeten në fuqi rregullat e tjera që kanë të bëjnë me grumbullimet dhe orën policore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu