• |
ide | kryesore

Video/ Werner shënon golin më të lehtë në karrierë: Chelsea në avantazh ndaj Real

-Instant, Sport, Video

Barazimi i ndeshjes së parë kishte lënë të hapur të gjithë skenarët për në kthim, që në fakt është përligjur në 20 minutat e parë të luajtura në Stamford Bridge. Raste nga të dyja anët, një gol i anulluar Werner për pozicion jashtë loje, përpara se sulmuesi gjerman të realizojë një të rregullt, më lehtë skishte si. Në minutën e 28, Kante nxorri Havertz përballë Courtois, por parabola e gjermanit përplaset në traversë dhe me asnjë mbrojtës të Real Madrid aty pranë, Werner kërcen me kokë dhe e shtyn në rrjetë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu