• |
ide | kryesore

Kryemadhi nxjerr dokumentet: Grupi i juristëve pranë LSI dorëzoi sot ankimimet për 25 prillin

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar disa dokumente.Kryemadhi thekson se dokumentet janë ankimime për procesin e zgjedhjeve të 25 prillit. Po ashtu, Kryemadhi vlerëson se me vigjilencë, duhet t’i shkojmë deri në fund zbardhjes së të vërtetës.

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Grupi i juristëve i angazhuar pranë LSI për çështjet zgjedhore, dorëzoi sot ankimimet e para për procesin e 25 Prillit.

Kështu do të vazhdojnë me radhë, në respekt të afatit ankimor, për të gjitha problematikat e evidentuara. Me vigjilencë dhe qetësi, t’i shkojmë deri në fund zbardhjes së të vërtetës. E vërteta e 25 Prillit është brenda tek kutitë.

5 Comments

  1. MOS I NJIFNI ZGJEDHJET. BONI REVOLUCION.ME SA PO SHOFIM PASKA QENE LOJ E PIST KUNDRA JUSH. BASHA TE KET TURP SE PALLOSHI TURPIN E KA HONG ME BUK QE KUR KA LE.

  2. Marrveshja . me shume sesa me palloshin duhet ta keni me bukuroshin, I pari ju sulmoi i dyti ju la ne meshire te fatit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu