• |
ide | kryesore

(FOTO) Shpërthen në flakë minibusi në Kavajë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një minibus ka marrë flakë në autostradë Rrogozhinë-Durrës, afër qytetit të Kavajës. Drejtuesi dhe pasagjerët kanë shpëtuar.


Sipas Policisë, dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti teknik.


Detaje mga policia: 

Në Kavajë, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flak në lëvizje mjeti minibus me drejtues shtetasin L. D., ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu