• |
ide | kryesore

Liam Payne : Kam menduar të vras veten

Paparazzi, Slider

Këngëtari Liam Payne, ka folur së fundmi përperiudhën që ka qenë pjesë e grupit muzikor “One Direction”.


I ftuar në podcast-in ‘Diary of a CEO’, këngëtari zbuloi se ka menduar shpesh herë t’i jap fund jetës.“Isha milioner në moshën 22-vjeçare, por fama më bëri aq keq saqë as gjërat bazike si përshembull pagesa e sigurimeve të makinës, nuk mund t’i realizoja. Isha mësuar ta bënin çdo gjë për mua. Kam pasur edhe mendime për të vrarë veten. Isha i varur nga droga dhe alkooli dhe për të gjitha ja vë fajin famës që e mora në moshë shumë të vogël”, rrëfeu Liam.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.