• |
ide | kryesore

Pas martesës, Ariana Grande fotografohet për herë të parë në publik me bashkëshortin

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh ,mediat e huaja raportuan se këngëtarja Ariana Grande ishte martuar me partnerin e saj Dalton Gomez.


Lajmi u konfirmua edhe nga vetë këngëtarja e cila përmes rrjetit të saj social,Instagram, publikoi pamje nga ceremona si dhe foto të saj me Dalton. Ndërkohë që së fundmi dyshja është fotografuar në publik duke darkuar bashkë me miqtë e tyre në Los Angeles gjatë fundjavës. “Ata dukeshin shumë bukur bashkë dhe shumë të dashuruar. Ariana ishte shumë e lumtur me Dalton dhe miqtë e saj”, u shprehën disa burime.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.