• |
ide | kryesore

Aksident në Durrës, shoferi i dehur ktheu automjetin përmbys pasi u përplas me makinat e parkuara

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kaluar rreth orës 22:00 në qytetin e Durrësit. Nga blutë e qytetit bregdetar mësohet se një 46-vjeçar, i cili ishte në gjendje të dehur, nuk ka arritur të kontrollojë automjetin që po drejtonte dhe u përplas me dy makina të parkuara.


Ambulanca dhe zjarrfikësja mbërritën me urgjencë në vendin e ngjarjes dhe bënë të mundur nxjerrjen e personave. Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale në makina.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu