• |
ide | kryesore

IKMT aksion në Manastir, shembet hoteli dykatësh

-Instant, Lajme, Të fundit

Aksioni për shembjen e ndërtimeve pa leje vijon prej disa ditësh përgjatë bregdetit.


Këtë të premte fadromat e IKMT-së janë ndalur në Manastir ku edhe kanë nisur shembjen e një hoteli dy katësh.


Ndërkohë pronarët pretendojnë se janë ende në proces gjyqësor, por pavarësisht kësaj, kanë qenë vetë këta të fundit të cilët kanë nxjerrë jashtë ndërtesë objektet dhe sendet e tyre.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu