• |
ide | kryesore

Pamje të frikshme në Kosovë/ Makina del nga rruga dhe rrokulliset në humnerë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë “Off Road” është përfshirë një një aksident në malet e Deaçanit, në Kosovë.


Mediat raportojë se për pasojë ka mbetur i lënduar një person.


Pamjet e publikuara nga indeksonline janë të frikshme, teksa mjeti është filmuar duke u rrokullisur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Indeks Online (@indeksonline)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu