• |
ide | kryesore

Lista me këshilla/ Masat që duhet të merrni ndaj të nxehtit të këtyre ditëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Instituti i Shëndetit Publik u ka sugjeruar qytetarëve të marrin masa në këto ditë vere të nxehta, për të mbrojtur shëndetin e tyre.


Ditën e sotme, ISHP ka dhënë disa këshilla për qytetarët, duke iu kërkuar që të pinë sa më shumë ujë dhe lëngje të freskëta, si dhe të veshin rroba të lehta e të shmangin sa më shumë diellin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu