• |
ide | kryesore

(VIDEO) Policia duke arrestuar zyrtarët në Lushnje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Fatos Tushe i ndaluar në zyrë duke u marrë në pyetje, ndërsa policia ka urdhër-arrestin gati dhe deri tani 10 persona të arrestuar. Ky është bilanci i aksionit të nisur nga SPAK mëngjesin e sotëm në Lushnje.


Pamjet poshtë tregojnë si të arrestuarit nxirren nga ambientet e Bashkisë dhe futen në furgonin e policisë.


Ndërsa detaje konkrete mbi çfarë bazash po kryhet ky aksion, ende nuk ka, paraprakisht raportohet për korrupsion.

Lexo më tej: Detaje nga aksioni i SPAK/ Bashkia e Lushnjes e rrethuar nga FNSH, nxirren në pranga zyrtarët (EMRAT) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu