• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr VIDEON: Polici i Veliajt rrëzon në tokë të moshuarin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” një video ku shihet si një polic i Bashkisë së Tiranës rrëzon përtokë me shkelma një të moshuar.


Në një moment ai i merr shkopin dhe ia hedh tej. Nuk dihet në cilat rrethana apo në çkohë është regjistruar kjo video pasi Berisha jep shumë pak detaje.


“Narkobanditi me uniforme i Lal Plehut godet dhe rrezon pertoke te moshuarin! Çnjerzore!” – shkruan Berisha. ©LAPSI.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu