• |
ide | kryesore

Video/ Leximi i buzëve zbulon talljen e Bonuccit ndaj anglezëve: “Duhet të hani akoma makarona”

-Instant, Sport, Video

Festë, por edhe shfryrje inati. Fundi i Euro 2020, në përfundim të penalltive që vendosën finalen në favor të Italisë ka tërhequr vëmendjen edhe për mënyrën me të cilën Leonardo Bonucci iu drejtua tifozëve angleze dhe telekamerave kur po dilte nga fusha, për tu bërë gati për ceremoninë e dorëzimit të trofeut.


Bonucci, ndërsa ecte me kokën lart, iu drejtua tifozëve anglezë të pranishëm në Wembley duke u thënë: “Duhet të hani akoma makarona”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.