• |
ide | kryesore

Grabitet në qendër të Peqinit pronari i një supermarketi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Grabitet gjatë natës pronari i një supermarketi në Peqin. Ngjarja ndodhi në qendër të qytetit.


Agim Spahiu ka rënë pre e dhunës dhe më pas i është grabitur me forcë shuma ditore e xhiros.


Të paktën tre persona që dyshohet se kanë qenë të armatosur me armë zjarri tip kallashnikov janë përfshirë në grabitjen e parave që dispononte Spahiu.

Ata pas grabitjes janë larguar me një automjet që i priste në vendin ku kryen grabitjen. Policia vijon hetimet për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.