• |
ide | kryesore

Jamie Lee Curtis: Fëmija im është transgjinor

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja  Jamie Lee Curtis ka zbuluar së fundmi se fëmija i saj i vogël është transgjinor.


Gjatë një interviste të fundit  ajo ka rrëfyer se ka ndryshuar shumë mënyrën si i sheh gjërat teksa ka parë transformimin e të birit. “Unë dhe burri im, Christopher Guest kemi parë me habi dhe krenari se si djali ynë u bë vajza jonë Ruby”, u shpreh aktorja. Gjithashtu ajo tregoi se vajza dhe i fejuari i saj do të martohen vitin e ardhshëm.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu