• |
ide | kryesore

I keni parë me kostume serioze, po si duken të zhveshura spikeret e lajmeve (foto)

-Instant, Arkiva, F1, Paparazzi

Jemi mësuar të shohim çdo verë me bikini personazhet e show bizit që duan të rrisin numrin e admiruesve të tyre në rrjetet sociale.


Virusi i likeve po përhapet me shpejtësi. Ai nuk ‘infektoi” vetëm një prezantuese zakonisht konservatore me ato që tregon në publik, si Alketa Vejsiu (linku poshtë), por edhe ato që i njohim si ikonat e informacionit.


Alketa aq e zhveshur sa nuk e keni parë kurrë (foto)

Tendenca për të rënë sa më shumë në sy me sa duket i ka prekur edhe gazetaret e ekraneve që kanë filluar të postojnë foto të guximshme nga pushimet e tyre.

Ola Bruko e News 24, që sezonion e kaluar korri sukses edhe me emisionin e saj të ri “Dola tek Ola”, ka nxjerrë së fundmi një foto me të bijën nga bregdeti i jugut.

10 qershor 2021 Edicioni i Lajmeve ne News24 me Ola Bruko (Ora 16.30) - YouTube

Po ashtu, drejtuesja kryesore e lajmeve në RTV Ora, Beti Njuma ka shkuar pak më larg se zakonisht. Rëndom ajo nxjerro foto nga pasioni i saj për të ngjitur malet, por këtë radhë nuk i ka rezistuar tundimit për një foto me bikini.

Ora News - Rrumbullaku: Studentët mblidhen nëpër fakultete për të shmangur politikën - YouTube

Ndryshe ka vepruar Bruna Cifligu e cila drejton emisionin kryesor të lajmeve në Euronews dhe këtë vit moderoi edhe emisionin Shock. Ajo kostumin e banjos nuk e ka veshur në rivierën shqiptare por në ujvarën e Thethit.

Unë jam Bruna Çifligu dhe këto janë lajmet në 'Euronews - Albspirit

Dhe të mendosh se gushti i pushimeve të vërteta sapo ka filluar.

Falë manisë për të qenë prezent në rrejetet sociale ne do të vëzhgojmë diçka më shumë sesa kemi parë rëndom pas xhaketave serioze të ikonave të informacionit.

©Lapsi.al  

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu