• |
ide | kryesore

Kanye West: Kim është ende e dashuruar me mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se reperi Kanye West  beson se Kim Kardashian është ende e dashuruar me të.


Në mbrëmjen e dytë të promovimit të albumit të tij të ri “Donda”, reperi këndoi këngën e re “Lord I Need You”. Ajo cfarë fansat vunë re është se në një nga vargjet e këngës Kanye shprehet se Kim vazhdon që ta dojë.“Koha dhe hapësira janë luks por ti ke ardhur këtu për të më treguar se ende je e dashuruar me mua”, këndoi West. Kardashian së bashku me fëmijët e tyre kanë qenë prezent në dy ditët e promovimit  dhe ka ofruar ndihmën e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu