• |
ide | kryesore

Pas lajmit të shtatzanisë, Scarlett Johansson bëhet nënë për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Pasi konfirmoi ditën e djeshme se ishte shtatzënë, Scarlett Johansson ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.


Lajmi u bë i ditur për fansat nga bashkëshorti i saj Colin Jost i cili përmes rrjetit të tij social zbuloi se cifti janë bërë me djalë dhe kanë vendosur ta quajnë Cosmo.”Emri i tij është Cosmo. Ne e duam shumë atë. Ne gjithashtu do të vlerësonim respektin tuaj për privatësinë tonë”, shkruajti Colin në Instagram.Aktorja ka  gjithashtu  një vajzë gjashtëvjeçare, Rose, nga martesa e saj e parë me gazetarin Romain Dauriac


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.