• |
ide | kryesore

Përplasje me armë në Prishtinë, 3 të plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga arma e zjarrit mbrëmjen e djeshme në Prishtinë. Ngjarja ndodhi në rrugën “Muharrem Fejza”.

“Tre persona kanë mbetur të plagosur nga arma e zjarrit dhe janë duke marrë tretman mjekësor në Qendrën Emergjente. Ata janë pranuar para 15 minutash”, tha shefi i ndërrimit në Qendrën Emergjente në QKUK. Ndërkohë, fill pas ngjarjes, autori i krimit është larguar nga vendi i krimit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu