• |
ide | kryesore

Rrihte bashkëjetuesen e tij 20-vjeçare/ Arrestohet i riu në Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Maliqit pasi akuzohet se ka rrahur bashkëjetuesen e tij R. H., 20 vjeçe në banesën e tyre. Shtetasi A.M është denoncuar nga vetë bashkëjetuesja e tij dhe aktualisht është i burgosur.


Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësore Pogradec për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.


4 Comments

 1. mësoni për crregullimet e personalitetit njerez

  lexoni kete liber: Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People
  by Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter

 2. mësoni për crregullimet e personalitetit njerez

  lexoni kete liber: Dangerous Personalities: An FBI Profiler Shows You How to Identify and Protect Yourself from Harmful People
  by Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter

  NARCISSISTIC PERSONALITY
  EMOTIONALLY UNSTABLE PERSONALITIES
  Paranoid personality

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu