• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Gjatë ditës temperaturat arrijnë në 32 gradë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë do të vijoj të ndikohet nga vlerat e larta barike të cilat do të diktojnë mot të qëndrueshëm në Shqipëri, ku paraditja do të jetë me kthjellime në ultësirën perëndimore dhe kalim vranësirash në pjesën tjetër të territorit.


Por në orët vijuese vranësirat e lehta do të shfaqen edhe në zonën e ulët, duke e lën bregdetin në dominimin e kthjellimeve. Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 32°C


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu