• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ikin dritat në takimin e Berishës në Gjirokastër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një incident ka ndodhur në takimin e radhës të “Foltores” së ish-kryeministrit Sali Berisha në Gjirokastër.


Pak çaste sapo Berisha ishte futur në sallë ikën dritat. Të pranishmit kanë nxjerrë celularët nga xhepat dhe kanë bërë dritë me “blice”.


Ndërprerja e energjisë zgjati vetëm pak çaste dhe u rikthye duke mos ndikuar në mbarëvajtjen e takimit të liderit historik të Partisë Demokratike.

Shenja se kriza energjetike po vjen apo një hakmarrje e vogël për ish-kryeministrin? ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu