• |
ide | kryesore

Gjykata aprovon kërkesën e Kanye West për të ndryshuar zyrtarisht emrin

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se kërkesa e reperit Kanye West për të ndryshuar emritn e tij është miratuar.


Sipas tyre, një gjykatë në Los Angeles miratoi kërkesën dhe reperi tani quhet thjesht  ‘Ye’. Vendimi i gjykatës vjen dy muaj pasi Kanye kërkoi që të ndryshonte emrin e lindjes me pseudonimin që përdor prej kohësh. Rikujtojmë se kohët e fundit , ai është përfolur për një ribashkim me Kim Kardashian.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu