• |
ide | kryesore

VIDEO/ I rrëmbejnë çantën me para, shikoni si reagon zyrtari turk

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Një zyrtar turk ka rënë pre e një grabitjeje sapo doli nga ambienti ku punonte në zonën e Maltepe të Stambollit.


Sipas asaj që transmetojnë mediat turke, kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur hajdutët i marrin burrit çantën me 150 mijë lira brenda.


Grabitësit tentojnë të largohen, por burri, i quajtur Ahmet Tortup, u vihet në ndjekje dhe arrin t’i neutralizojë dhe të marrë pas çfarë i takonte. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu