• |
ide | kryesore

Të shtëna në një qendër tregtare në SHBA, dy viktima dhe 4 të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona humbën jetën, ndërsa katër të tjerë u plagosën nga të shtënat në një qendër tregtare në Idaho të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Lajmin e ka bërë të ditur policia, duke raportuar se autori i dyshuar i sulmit është arrestuar dhe nuk ka të dhëna për kërcënime të mëtejshme.


Në mesin e të plagosurve ishte edhe një nga oficerët e përfshirë në përleshje me autorin e dyshuar. Nuk dihet ende mtoivi i kësaj ngjarjeje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu