• |
ide | kryesore

Mungesa e Jennifer Lawrence në ekran: Më ishte shpifur vetja

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence ka treguar së fundmi arsyen e shkëputjes së saj nga aktrimi.


Në një intervistë për ‘Vanity Fair’,Jennifer ka rrëfyer se nuk po i pëlqente më vetja prandaj vendosi që për pak kohë të ishte larg syrit të publikut.“Unë nuk po nxirrja cilësinë që duhet të kisha. Thjesht mendoj se të gjithëve ju bëra bajat. Mua mu shpif vetja. Sapo kishte arritur në një pikë ku nuk mund të bëja asgjë siç duhet.Puna më bëri të ndihem sikur askush nuk mund të zemërohej me mua: “Mirë, thashë po, po e bëjmë.Dhe më pas u ndjeva sikur arrita në një pikë ku njerëzit nuk ishin të kënaqur vetëm nga ekzistenca ime.Kështu që kjo më shkundi nga mendimi se puna ose karriera juaj mund të sjellë çdo lloj paqeje në shpirtin tuaj”, tregoi aktorja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu