• |
ide | kryesore

E rëndë në Kukës/ 30-vjeçari dhunon barbarisht një të ri, përfundon në gjendje të rëndë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Kukësit ka arrestuar shtetasin A. M., 30 vjeç, pasi për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta dhe ka kanosur shtetasin A. Gj., 24 vjeç, banues në fshatin Gabricë. I dëmtuari ndodhet në spitalin Rajonal Kukës, nën kujdesin e mjekëve.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Kanosja”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *