• |
ide | kryesore

Gjendet një person i pajetë në Fier, dyshimet e para (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person i paidentifikuar është gjetur pa shenja jete në një kanal në fshatin Mujalli te Fierit. Dyshohet se ai është mbytur disa ditë më parë, ndërkohë që trupi u gjet vetëm sot.


Njoftimi i Policise


Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu