• |
ide | kryesore

Berisha: Armiqtë dhe kundërshtarët e mi i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

“Armiqtë dhe kundërshtarët e mi i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë”. Kështu i mbylli “Foltoren” e radhës në vendlindjen e tij ish-kryeministri Sali Berisha.


Edhe kësaj radhe ai hodhi akuza të rënda ndaj Lulzim Bashës, të cilit i kërkoi të hynte në qeveri me Edi Ramën sepse do të përmbyseshin të dy bashkë.


Berisha tha se Azem Hajdari do të shpallet President Nderi i Përjetshëm i Partisë Demokratike, ndërkohë që në statutin e ri të PD-së do të ketë një nen të quajtur “Neni Basha”, që sanksionon se kryetari që humbet zgjedhjet largohet.

5 Comments

 1. Shpresoj ta kete pare Kinezja Juri Kim Rama Jung,pasi ka dy here qe bente karshillek duke bere e postuar foto nga Bajram Curri,tani te t’mos e harroje sot Foltoren e Berishes ne Malsine e Gjakoves !
  Fantastike apo jo Juri ?!

 2. Te gjithe e dine se Dr Berisha eshte Njeri i jashtezakonshem.
  Prandaje dhe e kane sulmuar gjithmone.
  E di mire edhe ramkurvi me delinat dhe me skllavet e tjera te haremit ripjelljes perverse….
  Edhe kimete e kompani e dine se Berisha eshte nje Obelisk i arte dhe i pa-zevendesueshem i Kombit Shqiptar.
  Por nuk i kane bere mire dhogarite kopuket e muxhikeve gjakatare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu