• |
ide | kryesore

Aksident në Krujë/ Përplasen dy makina, njëri shofer dërgohet te Trauma

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ndodhi paraditen e sotme në Krastë të Krujës. Shtetasi E.K. përplasi me makinën e tij automjetin e 26-vjeçarit L.K. Nga njoftimi i policisë mësohet 26-vjeçari është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë dhe për fatin e mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu