• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, një person në spital

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur sot në Paskuqan, ku siç njofton policia një makinë është përplasur me një motor. Për pasojë është lënduar drejtuesi i motorit i cili është dërguar me urgjencë në spital.

“Më datë 16.01.2022, në Paskuqan, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues shtetasin Xh. K., me motomjetin me drejtues shtetasin J. K. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motomjetit është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thotë policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu