• |
ide | kryesore

Tradhëtia e Zayn Malik, lidhja me aktoren

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Zayn Malik kishte një lidhje me aktoren Abi Clarke, gjatë kohës që ai ishte me Gigi Hadid.

Sipas “The Sun”,  ata u njohën në një lokal në Los Angeles dhe më pas vazhduan të takoheshin në rezidencën e tij në Londrën Veriore.Romanca thuhet se mori fund kur Abi pa në telefonin e tij një mesazh nga Gigi, ku shkruhej: ‘Më mungon’. Një burim ka treguar se aktorja mendonte se Zayn ishte ndarë memodelen  kur ata filluan të flisnin dhe vendosi të ndahej pasi pa mesazhin pasi ajo “nuk donte të ishte gruaja e tij tjetër”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu