• |
ide | kryesore

“Kemi b*le hekuri”/ Plas gallata në internet për Veliajn

Arkiva, Pikante

Publikimi i një audio-regjistrimi ku kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dëgjohet të thotë se “i kanë b*let prej hekuri” ka shkaktuar ironi dhe gallatë në internet.

Më poshtë vetëm disa prej tyre. ©LAPSI.al 

 

1 Comment

  1. O pidh motre o ti podhi ropve qe qihesh ne bithe me te gjatin. Ptu te ahkerdhefsha kalamanin e te qifsha genin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu