• |
ide | kryesore

Pëson infarkt teksa drejtonte motorin, humb jetën 63-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së dielës në fshatin Gjazë të Lushnjës. Sipas një informacioni që jep policia, një 63-vjeçar me inicialet A. S., duke udhëtuar me motorin e tij ka rënë në tokë pa jetë.


Ngjarja ndodhi rreth orës 17.10 dhe dyshohet se 63-vjeçari mund të ketë pësuar infarkt teksa drejtonte motorin tip “Yamaha”. Gjithsesi një grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.