• |
ide | kryesore

Rasti i dytë për ditën e sotme/ Gjendet i pajetë një 65-vjeçar në lumin e Lanës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar është gjendur i vdekur paraditen e sotme në lumin Lana në kryeqytet. Policia njofton se 65-vjeçari u gjet nga kalimtarët në rrugën “Dhimitër Xhuvani”, pa shenja jete, ndërkohë që viktima është ende i paidentifikuar.


Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


 

 

 

 

 

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.