• |
ide | kryesore

Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së tretë

-Instant, F1, Paparazzi

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë.


Lajmi u konfirmua nga vetë autorja e cil apak ditë më parë publikoi në Instagram një foto  të saj dhe Ledionit duke ecur. “këta dy fëmijë së shpejti do të kenë tre fëmijë të tyre”,shkroi ajo në postim.Mirëpo ditën e sotme, Sara ka zbuluar gjininë e bebes.Ajo është në pritje të një vajze dhe këtë e ka treguar ngjyra rozë brenda tollumbacit që çau në video.Kujtojmë që cifti kanë edhe dy djemë, London dhe Roman.//Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *