• |
ide | kryesore

Belinda Balluku: Edhe unë e ndjej rritjen e çmimeve, pazaret i bëj vetë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministrja e Energjitikës, Belinda Balluku është shprehur sot në një intervistë se pazaret i bën vetë, dhe edhe ajo i ndjen rritjen e çmimeve si çdo qytetar tjetër.

Gazetarja Nisida Tufa e pyeti nëse i ndjente edhe ministrja personalisht rritjet e çmimeve.


“Jam qytetare si gjithë të tjerët. I bëj vetë pazaret ndaj ka rritje çmimesh që ka ardhur edhe para se të vinte lufta, me rikthimin e pandemisë. Pas një 2-vjeçari me lindja të fjetura prodhimi u kërkuar të plotësonin mungesën. Rritjen e ndjen çdo qytetar dhe si ata edhe unë.” – u përgjigj Belinda Balluku në emisionin “Kjo Javë” pasditen e sotme.

©Lapsi.al 

19 Comments

  1. Kjo baxhella, me ze te holle kurveror, ne vitin 1994, ka punur per disa vite, tek semaforet ne Selanik, pastaj kjo voza e m*tit, u rrit ne detyre dhe filloi pune tek burdelloja e Grivasit (pyetni Turin, qe e kishte tutor) tani ka detyren e menaxheres se kurvicave/eskorta te kuplarase sorosiano/lgbt te RIVDEKJES ne pushtet!

 1. I kane ardhur ndjenjat Belindes qe kur humbi nja 30kg se ishte bere si lope hollandeze dhe se kuptonte ku fillonte goja e ku mbaronte stomaku. Edhe rrocken nuk e kuptonte a e kishte me apo jo, ja kesh mbuluar dhjami.

  1. po ca ndjenjash o plak, e kupto ti me te qi sokol ballen me syte nje sahan nje ne tavan ?

   kjo eshte nje baxhelle mendore , jane hajdute te lindur, te etur per pushtet dhe para. skane asnje raport njerezor, jane pacavure njerez.

   me siguri qihet akoma me ate cunin e albkontrol qe e mbante si zar qekur ishte ne albcontrol

   cfare qeniesh te neverithsme , te bejne per te vjelle , rama dhe gjithe shpura e tij jane te neveritshem.

 2. Kjo baxhella, me ze te holle kurveror, ne vitin 1994, ka punur per disa vite, tek semaforet ne Selanik, pastaj kjo voza e m*tit, u rrit ne detyre dhe filloi pune tek burdelloja e Grivasit (pyetni Turin, qe e kishte tutor) tani ka detyren e menaxheres se kurvicave/eskorta te kuplarase sorosiano/lgbt te RIVDEKJES ne pushtet!

 3. Keto eshte nje idiot qe e ka kthyer kete forum ne dialog psikiatrie ne vend te jete nje dialog demokratesh..

 4. Po thote qe para krizes kishte nja 20 kopila/skllever te bashkise se lali plehut qe ja mbushnin shpine plot, i gjente gati princesha e beqirit

 5. Ik o pidh ropsh se na e shpife. Te qifsha librin e ropve mu ne pidh. Tall edhe ti pidhin e shtremt o pidh ropshe e vogel. Ropt ne pidh patronazhistave, socjalistave spiropalistave, rilindsave dhe komunistave. Pruuuu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.